zavrieť

MENU

O nás

SPÄŤ NA Spoločnosť

Certifikáty a ocenenia

Úspešné pôsobenie spoločnosti Vitana na českom a slovenskom trhu je priebežne oceňované ako zo strany odborníkov, tak i konečných spotrebiteľov.

V posledných rokoch Vitana získala veľa ocenení, ako napríklad „Najdôveryhodnejšia potravinárska značka v ČR“, prvenstvo v súťažiach „Najúspešnejšia novinka na trhu“ alebo „Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka“. Najnovšie víťazné vavríny získali Pyramídky korenia (Voľba spotrebiteľov 2013 - Najlepšia novinka, Obal roku 2013) a Mlynčeky na korenie (Obal roku 2013).

Spoločnosť Vitana sa systematicky zaoberá nielen kvalitou produkcie, ale samozrejme i vzťahom ku svojmu okoliu. Svedčí o tom opakovane získaný certifikát systému bezpečnosti potravín ISO 22000 a FSSC 22000 a certifikácia systému riadenia životného prostredia ISO 50001.

CERTIFIKÁTY A OCENENIA

  • PRODUKTY

  • RECEPTY

  • AKTUALITY

  • KONTAKTY

Naše webové stránky vložia súbory cookie do vášho prehliadača alebo zariadenia, pokiaľ máte túto funkciu v nastavení prehliadač aktivovanú.
Tieto súbory cookie používame k zlepšeniu funkčnosti týchto webových stránok, analýzam a pre záujmovo orientovanú reklamu.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZAVRIEŤ